000-1

Loading
http://talants.chtei-knteu.cv.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/top.010gk-is-128.jpglink
http://talants.chtei-knteu.cv.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/top.011gk-is-128.jpglink

Гордуни Олександра Юріївна

 

Не жалкувати ніколи і ні про що

З якою швидкістю все змінюється в житті, до того ж не важливо – мова йде про смаки в їжі, музиці, одязі чи коханні до людини. Ти можеш все життя любити броколі й розлюбити в один день, відмовитись від неї, зрозумівши, що тепер терпіти не можеш, а весь цей час їв її за звичкою лише тому, що тобі було легко його готувати чи вона була доступною за ціною… Дивне порівняння в мене вийшло,чи не так? Але зі стосунками така ж ситуація! Люди роками зустрічаються, звикають одне до одного, до безглуздих розмов, до холодних зустрічей, до стандартного сексу і щоденних сварок. А все через що? Та тому, що вони “обростають мохом” у метушні проблем, роботи, а пізніше й сім’ї. І так живуть до смерті з людиною, яка, по суті справи, й не такою цікавою  була для тебе вже після декількох років знайомства. Що, знайомо? Ааа, у кожного з вас знайдеться друг, подруга, кохана людина чи ще хтось. Ви з цією людиною бачитесь частенько, вислуховуєте її проблеми, підтакуєте і киваєте головою, робите сумний вираз обличчя, ніби співчуваєте їй. Може, вже вистачить? Навіщо лукавити? Через увічливість? Через сумління? Через спільних знайомих, знайомство з батьками, прожиті роки? Та плювати на це! Якщо людина тебе не зачіпає, будь добрим, знайди в собі сили сказати їй про це, нехай ображається, зате це буде чесно у ставленні до неї, а що головне – стосовно самого себе! Не розмінюй життя на нецікавих людей, несмачну їжу та нудні стосунки. Все в твоїх руках, і навіть, якщо всі на світі тебе осудять через цей вчинок, проте ти перед собою будеш чесним і чистим. А найближчим часом знайдеться, повір мені, знайдеться, людина, яка замінить усі тих, які осудили тебе чи зовсім відмовились від тебе. Потрібно всього-на-всього почекати і що важливо – не жалкувати ніколи і ні про що, НІКОЛИ і НІ ПРО ЩО!

Краса as for me

Надивившись на різноманітні пости та рейтинги красунь і красенів нашого міста, дуже захотілось написати, що для мене значить краса.
“Краса!” Часто чуємо це слово, та кожен із нас вкладає різні поняття й критерії в “красиво”, “некрасиво”, “дуже гарно” чи “безмежно прекрасно”.
Для мене краса – це сукупність деталей, які роблять людину, я маю на увазі  жінку, особливою. Для чоловіка краса – то не головне, мужчина повинен бути мужчиною, а не солоденькою кицею, яка біля дзеркала проводить більше часу, ніж його дівчина. Чоловік повинен бути харизматичним і мати твердий характер, чоловік повинен знати чого хоче і  відповідно до цього обирати собі жінку. Я не кажу, що чоловік не повинен слідкувати за собою, але ж в розумних межах: погодьтеся, що 15 хвилин обирати, що вдягнути, і ще стільки ж часу провести за вкладанням волосся – це вершина абсурду. Багато людей можуть сказати, що жінки самі такими  зробили теперішніх чоловіків, ніби немає в жінках тієї родзинки й таємниці, тієї жіночності, яка так тішить чоловіків…
І так, для мене краса – це коли доглянуті руки та злегка підведені верхні повіки, це коли завжди чисте та натурального кольору волосся, це коли рівна постава і, що важливо,  хода. Хода жінки може розповісти про її настрій. Ви в будь-якому разі помічали жінку, яка пройшла повз, і чоловіки одразу ж кинули погляди їй в слід… Гарно, так? А що заважає вам так йти? Надмірна вага? Неідеальні риси обличчя? Неяскравий макіяж? Давайте не будемо, добре? Не сутультеся, а розправте плечі, підніміть підборіддя трішечки вище і злегка в темпі йдіть впевненою ходою.   
Красиво – це коли щира посмішка і злегка еротичний погляд. Красиво – це не надягнути на себе максі-пояс та светр з декольте, в якому видно все і навіть більше.. Красиво – це коли є загадка: відкритті зап’ястя та спідниця до колін. Чоловіки люблять фантазувати на різні теми, а якщо ти вдягнута, але в той же час, мало що прикрито чи обтягнуто так, ніби на ковбасу сіточку натягнули, то, пардон, яка загадка? Яка фантазія? Немає інтересу, не хочеться нічого додумувати та уявляти.
Красиво – це грамотна та чиста мова (сподіваюсь, зараз зрозуміло було, що українська, звичайно ж). Чиста – в розумінні без матюків та лайок. Навіщо ти лаєшся? Тобі слів бракує, що висловити почуття? То сиди і читай книги. Образити людину чи відповісти на образу можна і без матюків ;)
Красиво – це дуже відносне поняття.. Для когось важливо визнання і похвала тисяч, а як на мене, то вистачає одного Його: “Ти в мене така гарна”, а іноді й погляду вистачає, щоб зрозуміти, що я гарно виглядаю сьогодні.
Тому будьте красивими! Для інших, і для себе!

 

wr-05-gorduny

Студентка 5 курсу спеціальності "Міжнародна економіка", ФЕФ

Галерея талантів ЧТЕІ КНТЕУ © 2015-2016 - ЧТЕІ КНТЕУ